Zwalczanie pluskiew Warszawa

Żywi się krwią innych organizmów, czytaj ssaków. Dorasta do około 5mm długości jest koloru brunatnego ma owalne, zwężające się ku przodowi, spłaszczone ciało pokryte licznymi włoskami. Największa aktywność pluskw przypada na noc, tuż przed świtem kiedy potencjalna ofiara – człowiek – śpi. Wystarczy jej kilka minut na dotarcie do celu, ugryzienie i nasycenie swojego głodu.

Z reguły proces odżywiania odbywa się co kilka dni aczkolwiek pluskwa domowa przystosowana jest do pozostania bez pożywienia nawet do kilkunastu miesięcy. Angielska nazwa pluskwy „bed bug” doskonale wskazuje ulubione środowisko przebywania, „łóżkowy robal” bo tak to można przetłumaczyć, właśnie tam najczęściej pomieszkuje i się żywi. Ulubione to nie znaczy jedyne, poza tym znaleźć ją można w szafach z ubraniami, za listwami przypodłogowymi pod wykładziną czy nawet w instalacji elektrycznej.

Ugryzienia pluskwy są bardzo swędzące, mogą powodować duże czerwone odczyny w miejscach ukąszenia. Często dopiero od dermatologa się dowiadujemy kto jest winowajcą.

Pluska jest owadem wyjątkowo trudnym do zwalczenia. To jeden z najpoważniejszych zabiegów dezynsekcyjnych, których mogą wykonać wyłącznie profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Zwalczanie pluskwy we własnych zakresie jest praktycznie niemożliwe.

Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się problemu, skorzystaj z naszej usługi zwalczania pluskiew.

Usługę zwalczania pluskiew oferujemy również w miastach: Piaseczno, Nadarzyn, Chyliczki, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Legionowo, Otwock i Pruszków.

602-390-642

pluskwa
Usługę zwalczania pluskiew wykonujemy w Warszawie i okolicach. Cena usługi zwalczenia pluskiew to – od 300 zł Zapewniamy szybki dojazd i profesjonalną usługę.

Zaufali nam

zaufali nam
8

Korzystałeś z moich usług? Zostaw proszę opinię:

Ocena

★★★★★
5 5 1
Jestem mile zaskoczona skutecznością, mało kto daje taką gwarancję jak Pan Piotr!

★★★★★
5 5 1
Pan Piotr to solidna firma, polecam!

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★☆☆☆☆
1 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★☆☆☆☆
1 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

Zwalczanie pluskiew Warszawa Overall rating: 4.4 out of 5 based on 14 reviews.