Osuszanie mieszkań i piwnic

Wilgotność powietrza to jeden z najważniejszych czynników wpływających na środowisko wewnątrz budynków. Czyste i zdrowe pomieszczenia wymagają odpowiedniej regulacji poziomu wilgotności, gdyż tylko w ten sposób można zapobiec pojawianiu się roztoczy, grzybów oraz pleśni. Zbyt duża wilgotność pomieszczeń wpływa niekorzystnie przede wszystkim na zdrowie jak również na wygląd ścian wewnętrznych, tapet, mebli oraz innego wyposażenia znajdującego się w mieszkaniu.

Osuszanie profesjonalnym sprzętem pomaga zlikwidować problemy z wilgocią i utrzymać jej odpowiedni poziom. Nasza firma dysponuje urządzeniem, które jest w stanie poradzić sobie dużą wilgotnością występującą w takich miejscach jak:

– domy jednorodzinne
– garaże
– piwnice
– warsztaty
– magazyny
– biblioteki

i wiele wiele innych.

Osuszacz jest również bardzo użyteczny podczas remontów. Osuszanie tynków oraz pomalowanych ścian przebiega znacznie szybciej i po użyciu sprzętu można znacznie szybciej wprowadzić się do mieszkania.

Nasza firma zajmuje się również wypożyczaniem osuszaczy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który poradzi sobie z pomieszczeniami o dowolnej wielkości. Przed wypożyczeniem sprzętu udzielamy fachowych porad oraz instrukcji.

Wynajem osuszaczy oferujemy także w bliskiej okolicy Warszawy, w szczególności: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna

602-390-642

osuszacz
Osuszacze wypożyczamy na terenie Warszawy i okolic.

Cena wynajmu osuszacza: 40zł za dobę (minimum 7 dni)

Zaufali nam

zaufali nam
8