Odkomarzanie Warszawa

Odkomarzanie za pomocą zamgławiacza termicznego

Plaga komarów i meszek to zmora wielu osób. Natrętne owady skutecznie utrudniają wypoczynek na działce oraz pracę na świeżym powietrzu. Samice komarów to także utrapienie dla zwierząt hodowlanych, a najbardziej ptactwa. Bolesne ukłucia powodują uciążliwe swędzenie, a nawet stany uczuleniowe. Komary występują zarówno na świeżym powietrzu jak i w zamkniętych budynkach gospodarczych, gdzie gromadzą się pod sufitami oraz w narożnikach pomieszczeń. Z roku na rok liczebność komarów jest coraz większa, jednak na szczęście można ją skutecznie ograniczyć.

Nasza firma zajmuje się odkomarzaniem od wielu lat. W naszej pracy stosujemy wydajny zamgławiacz termiczny, który skutecznie likwiduje owady z otoczenia na długi czas. Warto zaznaczyć, że do metody zamgławiania wykorzystujemy tylko przetestowane preparaty chemiczne, które są całkowicie obojętne dla zdrowia człowieka, roślin oraz zwierząt domowych i hodowlanych.

Zwalczanie komarów Warszawa

Zamgławianie to skuteczny sposób pozwalający na pozbycie się natrętnych komarów z otoczenia. Starannie i precyzyjnie wykonany zabieg zamgławiania pozbywa się insektów z otoczenia na wiele tygodni. Nanoszenie środków zwalczających komary odbywa się w formie „mgły”. Pokrywa ona dokładnie bujną roślinność, zarośla, krzewy, budynki oraz miejsca zadrzewione tworząc dla insektów ścianę nie do przebicia. Z doświadczenia wiemy, że najlepsze rezultaty przynosi zamgławianie dużych powierzchni. Aby zwiększyć skuteczność zabiegu warto porozumieć się z właścicielami sąsiednich posesji. Wspólne zamgławianie daje nie tylko lepsze rezultaty, ale jest również o wiele tańsze. Nanoszenie biobójczych preparatów musi być dokładne i obejmować przede wszystkim miejsca, w których najchętniej przesiadują owady. Zaliczają się do nich między innymi zacienione miejsca takie jak dolna strona liści oraz zarośla wokół oczek wodnych i innych ujść wody.

Usługę zamgławiania termicznego wykonujemy na terenach o każdej powierzchni. Z doświadczenia wiemy, że zabieg jest najbardziej skuteczny, gdy wykonuje się go rankiem lub wieczorem, czyli wówczas gdy aktywność komarów jest największa. Preparat nanoszony jest przy bezwietrznej pogodzie przede wszystkim wokół ogrodzenia posesji (tworzy się w ten sposób bariera), w miejscach zacienionych, w narożach ścian oraz w zaroślach i miejscach zadrzewionych.

Zamgławianie to skuteczny sposób na komary i kleszcze!

Odkomarzanie za pomocą zamgławiacza wykonujemy z powodzeniem na posesjach prywatnych (ogrody i działki), osiedlach mieszkaniowych oraz w parkach miejskich. Nasi klienci to również gospodarstwa hodowlane oraz fermy drobiu. Zamgławianie to również skuteczny sposób na udane i wolne od owadów imprezy plenerowetakie jak pikniki, koncerty oraz grille. Zabieg przeprowadzamy na kilka godzin przed imprezą, czyniąc zamgloną przestrzeń wolną od komarów.

Skuteczność odkomarzania uzależniona jest od wielu czynników takich jak występująca roślinność, warunki atmosferyczne oraz wielkość posesji. Staramy się tak dobierać preparaty biobójcze, aby rezultaty zamgławiania były jak najlepsze. Zaufało nam już wielu klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm, wysoką skuteczność, sprawną realizację usługi, możliwość ustalanie wygodnych terminów oraz niskie ceny zabiegów odkomarzania. Powiedz komarom STOP już dziś!

[button link=”http://greenstyle.com.pl/kontakt/” size=”medium” align=”center” variation=”asd”]Zamawiam[/button]

Odkomarzanie i opryski na komary oferujemy również w miastach: Piaseczno, Nadarzyn, Chyliczki, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Legionowo, Otwock i Pruszków.

602-390-642

komar
Usługi odkomarzania przeprowadzamy na terenie Mazowsza.

Cena odkomarzania*:
300 zł/ 1000 metrów kw. (za każdy dodatkowy 1000 metrów + 200 zł)

Likwidacja larw z oczka wodnego – od 200 zł

*z wykorzystaniem zamgławiacza i najskuteczniejszych środków
NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ZABIEGI TURBINĄ LOTNICZĄ ULV

Zaufali nam

8
zaufali nam

Korzystałeś z moich usług? Zostaw proszę opinię:

Ocena

★★★★★
5 5 1
Jestem mile zaskoczona skutecznością, mało kto daje taką gwarancję jak Pan Piotr!

★★★★★
5 5 1
Pan Piotr to solidna firma, polecam!

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★☆☆☆☆
1 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★☆☆☆☆
1 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

Odkomarzanie Warszawa Overall rating: 4.4 out of 5 based on 14 reviews.