Zwalczanie much Warszawa

Meszki należą do owadów małych. Dorosłe owady zasiedlają tereny o dużym nasyceniu wilgocią w pobliżu zbiorników wodnych. Często występują masowo. Wczesne stadia rozwojowe związane są z wodą bieżącą od małych cieków wodnych po duże rzeki. Samice – same będą pasożytami – przenoszą pasożyty krwi i skóry pomiędzy zwierzętami ciepłokrwistymi. Niektóre gatunki meszek przenoszą organizmy chorobotwórcze np. nicienie.

Opryski na muchy

Pospolita mucha domowa jest szkodnikiem występującym na całym świecie. Osiąga zwykle 7-9 (wyjątkowo 10) mm długości i jest szaro czarno ubarwiona. Nie kłuje nie wysysa krwi ale daje się we znaki swym natręctwem a poza tym jest niebezpieczna bo siadając nie tylko na środkach spożywczych lecz także na padlinie, kale itp. może przenosić wiele chorób (salmonellozy, cholera, dur brzuszny …) wywoływanych przez bakterie wirusy lub pasożyty. Stwierdzono że jedna mucha może przenosić na swoim ciele ponad milion bakterii. Rozrodczość jej jest olbrzymia jedna para much może spłodzić rocznie biliony potomstwa. Przy ciepłej i wilgotnej pogodzie miesięcznie mogą powstać dwa a nawet trzy pokolenia.

Gzy (Oestridae), rodzina muchówek obejmująca ok. 200 gatunków, charakteryzująca się stosunkowo dużymi rozmiarami i uwłosieniem ciała. Larwy gzów są pasożytami ssaków, bytują pod skórą, w gardle, nozdrzach lub jelitach żywiciela. Osobniki dorosłe nie pobierają pokarmu. Większość gzów spotykanych na obszarze Polski jest pasożytami przeżuwaczy. Jeden gatunek, jest pasożytem gryzoni.

Wiesz już wszystko co tych stworzeniach, jeśli chcesz się ich pozbyć, skontaktuj się z nami.

Usługę zwalczania much oferujemy również w miastach: Piaseczno, Nadarzyn, Chyliczki, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Legionowo, Otwock i Pruszków.

mucha
Usługę zwalczania much, meszek, gzów wykonujemy na terenie Warszawy i okolicach.

Cena usługi zwalczania much  – 400 zł / 1000 metrów kwadratowych , każde kolejne 1000 metrów kw. + 300 zł