Zwalczanie mysz Warszawa

Myszy doskonale się wspinają, skaczą i choć nie lubią wody, to potrafią doskonale pływać. Mysz kopie długie i proste korytarze pod ziemią a gniazda zakłada pod korzeniami drzew, krzewów oraz stertach.

W budynkach mieszkalnych i gospodarczych ten gryzoń buduje gniazda ze słomy, papieru i gałganków. Dlatego też czyni ogromne szkody, niszcząc odzież, opakowania, książki, wyroby ze skóry. Mysz żeruje głównie w nocy ale również można ją zobaczyć za dnia. Jest wszystkożerna. Zjada pokarm roślinny i zwierzęcy. Jest pospolitym szkodnikiem w stogach, w stodołach, przechowalniach, domach. Żywi się owadami, ziarnem zbóż, kukurydzy, warzywami, owocami, zapasami żywności w magazynach i spiżarniach. Nie gromadzi zapasów, dlatego występuje w miejscach bogatych w pokarm.

Na miejscu żeru można znaleźć charakterystyczne drobne odchody. Wydziela specyficzny, wszystkim dobrze znany „mysi” zapach. Zapach ten pozostawia samiec znakując swoje terytorium moczem. Mysz domowa jest bardzo żarłoczna (w ciągu dnia zjada 3 razy tyle ile sama waży), zjada bardzo dużo produktów żywnościowych, a dziesięć razy więcej zanieczyszcza, czyniąc je niezdatnymi do spożycia.

W ciągu roku jedna para myszy pozostawia ponad 10000 grudek kału i prawie 2 litry moczu.

Zwalczamy skutecznie z pasją.

Usługę zwalczania mysz oferujemy również w miastach: Piaseczno, Nadarzyn, Chyliczki, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Legionowo, Otwock i Pruszków.

zwalczanie-myszy-warszawa

Usługę zwalczania mysz wykonujemy na terenie Warszawy i w okolicach.

Cena usługi od 150 zł