Ozonowanie Warszawa

Nasza firma dysponuje najpotężniejszym – pod względem ilości wytwarzanego ozonu – urządzeniem na rynku. W ozonowaniu ważny jest efekt szybkiego napełnienia pomieszczenia gazem. Ozon jest wyjątkowo nietrwały, niebywale szybko się rozpada. Dlatego też jako jedyni jesteśmy w stanie zagwarantować 100% skuteczności wykonywanej pracy. Efekt jest natychmiast wyczuwalny. Nasz profesjonalny sprzęt wytwarza aż 32 gramy ozonu na godzinę! Potężna moc! Żadne pleśni ani najgorsze możliwe zapachy z nami nie mają szans.

Usuwanie Wirusów i Bakterii Chorobotwórczych
Bakterie i wirusy są wszędzie i nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować ich ze środowiska. Dzięki ozonowaniu możemy jednak praktycznie do zera zmniejszyć ilość zawartych w otoczeniu szkodliwych substancji. Ozon posiada właściwości, które pozwalają mu wchodzić w reakcję z otoczeniem. Podczas reakcji z tlenem uaktywniają się rodniki, które wykazują bardzo silne właściwości bakteriobójcze oraz wirusobójcze. Bardzo wielu klientów przekonało się o skuteczności metody ozonowania. Dlatego z naszych usług korzystają również placówki, gdzie występuje podwyższona liczba bakterii takie jak szpitale, hotele, restauracje oraz przedszkola.

Odgrzybianie klimatyzacji samochodowych
Klimatyzacja samochodowa wymaga nieustannego czyszczenia. Doskonale wiedzą o tym posiadacze aut, którzy zmagają się z nieprzyjemnym zapachem wydobywającym się z kanałów wentylacyjnych. Jest on spowodowany zaleganiem grzybów oraz zarazków, które rozwijają się pod wpływem wilgotnego powietrza. Środki chemiczne nie są w stanie usunąć źródła zapachu i jedynie maskują nieprzyjemny fetor. Jedynym skutecznym i najnowocześniejszym sposobem czyszczenia klimatyzacji samochodowych jest ozonowanie. Dzięki temu, że ozon wchodzi w reakcję z otoczeniem, aktywne atomy tlenu wnikają w strukturę bakterii i prowadzą do ich całkowitego rozpadu. Dezynfekcja przewodów klimatyzacyjnych całkowicie usuwa pleśń oraz grzyby, a także eliminuje dym papierosowy i odkaża całe wnętrze samochodu. O skuteczności ozonowania przekonało się już wielu naszych klientów. Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Dezynfekcja kanałów wentylacyjnych
Kanały wentylacyjne oraz instalacje klimatyzacyjne wymagają regularnego czyszczenia. Brud i osad zbierający się w przewodach powoduje rozprzestrzenianie się wielu groźnych chorób. Są to przeważnie zakaźne choroby dróg oddechowych typu Legionelloza. Warto więc zadbać o czystość kanałów nawiewnych wentylacji i klimatyzacji. Ozonowanie jest jedyną skuteczną metodą, która w pełni usuwa pleśń i grzyby z przewodów wentylacyjnych. Ozon wnika w cząsteczki pleśni i grzybów usuwając ich źródło na bardzo długi czas. Czyste kanały wentylacyjne nie tylko ograniczają rozprzestrzenianie się wielu chorób, ale również znacząco podnoszą komfort pracy. Ozonowanie to bardzo popularna metoda stosowana w biurach, szpitalach, szkołach, przychodniach, restauracjach oraz w domach prywatnych.

Oferta dla Hoteli, Restauracji i PUB-ów
Aby zapewnić klientom wygodę i komfort, warto skorzystać z oferty ozonowania skierowanej do właścicieli hoteli, restauracji oraz PUB-ów. Dzięki ozonowaniu pozbędą się Państwo brzydkich zapachów takich jak dym papierosowy czy zapachy zwierzęce, a także usuną bakterie, grzyby oraz roztocza z kanałów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Ozonowanie to bezpieczny sposób na zachowanie czystości oraz higieny wszędzie tam, gdzie przebywa jednocześnie dużo osób. Czyste i świeże pomieszczenia są gwarancją zadowolenia klientów.

Oferta dla Przedszkoli, Żłobków i Szkół
Przedszkola, żłobki i szkoły to miejsca, które sprzyjają namnażaniu się bakterii oraz wirusów. Duża ilość osób mająca styczność z tymi samymi przedmiotami często prowadzi do powstawania chorób oraz infekcji. W trosce o dzieci proponujemy skuteczne rozwiązanie eliminujące w 100% źródło bakterii oraz wirusów. Ozonowanie jest metodą, która pozwoli dzieciom bawić i uczyć się bez narażania na bakterie, wirusy oraz alergie. Ozon skutecznie oczyszcza pomieszczenia, a także znajdujące się w nich wyposażenie takie jak meble, zabawki, dywany oraz wszystkie inne dostępne przedmioty. Ozonowanie jest bezpieczne dla zdrowia i może być stosowane w świetlicach, stołówkach oraz w salach lekcyjnych.

Po więcej szczegółów, skontaktuj się z nami.

Usługę ozonowania oferujemy również w miastach: Piaseczno, Nadarzyn,  Chyliczki, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Legionowo, Otwock i Pruszków.

602-390-642

ozonowanie Warszawa

Usługę ozonowania przeprowadzamy na terenie Warszawy i w okolicach.

Ceny ozonowania ustalamy indywidualnie.

Zaufali nam

zaufali nam
8

Korzystałeś z moich usług? Zostaw proszę opinię:

Ocena

★★★★★
5 5 1
Jestem mile zaskoczona skutecznością, mało kto daje taką gwarancję jak Pan Piotr!

★★★★★
5 5 1
Pan Piotr to solidna firma, polecam!

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★☆☆☆☆
1 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★☆☆☆☆
1 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

★★★★★
5 5 1

Ozonowanie Warszawa Overall rating: 4.4 out of 5 based on 14 reviews.